top of page
  • Zdjęcie autoraPiotr Bilon

Dołącz teraz do działań B+R Wayman!


Książka od Wayman
"Efektywne zarządzanie firmą projektową"

Badania naukowe realizowane przez Wayman są realizowane we współpracy z Politechniką Gdańską i są ukierunkowane na rozpoznanie potrzeb firm projektowych w obszarze zarządzania portfelem projektów. Proces na którym obecnie się koncentrujemy to zarządzanie zasobami w wielobranżowych firmach projektowo - inżynierskich. Dziś zwracamy się do wszystkich czytelników naszego bloga z prośbą o udział w realizowanym przez nas badaniu ankietowym. Badanie jest anonimowe, a jego celem jest pozyskanie opinii szeroko rozumianego środowiska managerów w firmach projektowych na temat kwestii związanych z zarządzaniem zasobami. Pozyskane wyniki będą miały istotny wpływ na dalszy rozwój Wayman, zostaną opublikowane i gruntownie przeanalizowane w ramach realizowanych prac badawczo rozwojowych.

Czytelnicy naszego bloga już dziś mogą zapoznać się z naszą wcześniejszą publikacją opisującą w sposób kompleksowy obecny stan wiedzy na temat zarządzania zasobami w wielobranżowych firmach projektowo-inżynierskich, która została wydana przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w piątym numerze aktualności badawczych cyklu „Inżynieria Zarządzania Cyfryzacja Produkcji”. Dostęp do pełnej treści artykułu można uzyskać po kliknięciu w link. Celem Wayman jest dążenie do ciągłej poprawy efektywności funkcjonowania firm inżynierskich, ten blog wpisuje się w działania prowadzące do realizacji tego celu, dlatego właśnie dzielimy się wiedzą, opiniami i dążymy do aktywizacji społeczności managerów zarządzających firmami projektowymi po to, by tworzone przez nas rozwiązania były jak najbardziej dostosowane do specyfiki i potrzeb użytkowników.

Każdy gość naszego bloga może „dołożyć swoją cegiełkę” do rozwoju naszego systemu i poświęcić kilka minut na wypełnienie anonimowej ankiety. Będzie nam bardzo miło i z pewnością doda to nam dodatkowej energii do kontynuacji i intensyfikacji pracy nad najnowszą wersją naszego systemu. Z góry dziękujemy za udział w badaniu, życzymy miłej lektury naszego artykułu i zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod naszymi wpisami.
68 wyświetleń
bottom of page