top of page
  • Zdjęcie autoraMateusz Zborowski

Cotygodniowe informacje od Wayman!
Nowe kanały komunikacji Wayman


Od ponad dziesięciu lat Wayman nieprzerwanie tworzy oprogramowanie wspomagające zarządzanie firmami projektowymi. Przez cały czas koncentrowaliśmy się na potrzebach naszych użytkowników, które staraliśmy się jak najlepiej poznać i zaspokajać w taki sposób, by wspólnie budować efektywne systemy zarządzania firmami projektowymi. W tym roku postanowiliśmy umożliwić użytkownikom Wayman nieco lepsze poznanie systemu Wayman, jego funkcjonalności i sposobów użycia i zdecydowaliśmy się rozpocząć regularne publikacje dostępne w formie newslettera, bloga i nagrań.


Wayman ciągle się udoskonala


Do tej nowej formy komunikacji skłoniło nas kilka rzeczy, po pierwsze obserwując rozwój systemu i wygląd jego interfejsu w różnych firmach doszliśmy do wniosku, że wiele osób może nie znać licznych funkcjonalności i rozwiązań w samym systemie, być może firmy, które wkomponowały Wayman w swój system zarządzania mogą rozważyć dalsze doskonalenie systemu zarządzania i implementację rozwiązań już dostępnych w systemie. Wystarczy zerknąć na poniższy obrazek pokazujące wygląd pulpitu administratora Wayman w trzech różnych firmach, by łatwo stwierdzić, że elastyczność systemu w praktyce oznacza, że poza dostępnymi od ręki podstawowymi funkcjami usprawniającymi zarządzanie firmą projektową, potrzeby każdej organizacji są różne, co w efekcie powoduje, że w różnych firmach Wayman jest innym rozwiązaniem:

Praktyczne doświadczenia jako inspiracja dla kadry zarządzającej


Kolejnym powodem, dla którego zdecydowaliśmy się rozpocząć regularne publikacje dla użytkowników, jest chęć przybliżania dobrych praktyk zarządczych. Z jednej strony mogą być one inspiracją dla projektantów i kierownictwa, a z drugiej, mogą przynieść naszym użytkownikom wymierne zyski, gdy na przykład wdrożą procedurę rozliczeń podatkowych w oparciu o dane z Wayman w celu uzyskania 50% poziomu kosztów uzyskania przychodów. W newsletterach będziemy na pewno publikować takie informacje.


Prace rozwojowe


Odbiorcy newsletter będą mogli dowiedzieć się także o pracach rozwojowych realizowanych przez Wayman, publikacjach naukowych powiązanych z działalnością firmy i o najnowszych wersjach systemu Wayman, takich jak na przykład wersja web, nad którą intensywnie pracujemy.


Jesteśmy małą, ale niezwykle aktywną firmą, sporo się u nas dzieje, u użytkowników systemu Wayman jeszcze więcej, więc mamy czym się dzielić i serdecznie zachęcamy do subskrybowania naszego newslettera i innych kanałów informacyjnych.

121 wyświetleń
bottom of page